Deelnemers 2017

Overzicht deelnemers (Trio) Kwart Triathlon Deil 2017

Laatst bijgewerkt op 11 augustus 2017 om 15:30 uur

Dames (t/m 39 jaar)

  • Anneke van de Boer (Wageningen)
  • Wietske Bogaerts (Horssen)
  • Ilona van Breugel (Gouda)
  • Frouke Duijzer (Vught)
  • Iris Ebben (Deil)
  • Inge Heus (Leiden)
  • Lotte de Jong (Leerdam)
  • Tatiana Lodder (Utrecht)
  • Karin Ritsema (Utrecht)
  • Jessica Verstegen (Utrecht)

Dames Veteranen (40 jaar en ouder)

  • Cindy Brusse (Aalten)
  • Esther van Eijk (Leiden)
  • Ilona Heerdt (Bussum)
  • Tiny Hol (Beesd)
  • Heleen van Keulen (Geldermalsen)
  • Corina Knijnenburg – van Gelder (Berghem)
  • Annelore van der Lint (Amsterdam)
  • Claudia Martin (Oostvoorne)
  • Mieke van de Poll (Geldermalsen)
  • Marijke Popma (Deil)
  • Alexandra Ruijters (Rotterdam)
  • Ilse van Santen (Beesd)
  • Astrid Verbruggen (Culemborg)

Heren (t/m 39 jaar)

  • Jan Willem van Alphen (Deil)
  • Thijs Bielars (Breda)
  • Joël Blom (Deil)
  • Nico de Boer (Volendam)
  • Henk van den Boogaard (Gouda)
  • Peter Bouwhuis (Amstelveen)
  • Wim Brons (Deil)
  • Tijmen van der Burgt (Nijmegen)
  • Frank van der Burgt (Eindhoven)
  • Alexander Dekker (Oostkapelle)
  • Michel van Dijk (Utrecht)
  • Fokko Ebbens (Utrecht)
  • Andre Flohil (Amersfoort)
  • Roland de Haan (Eersel)
  • Ron de Haas (‘s-Hertogenbosch)
  • Rikkert van Harten (Deil)
  • Martin van Heteren (Kapel – Avezaath)
  • Carlo Jonk (Volendam)
  • Melvin Keppel (Utrecht)
  • Mario Klein Hesseling (Zwijndrecht)
  • Erwin Koens (Rotterdam)
  • Tijmen Kooij (Culemborg)
  • Rogier Lieshout (Amsterdam)
  • Thijs van Lokven (Rosmalen)
  • Coen van der Meer (Tilburg)
  • Matthijs Munnik (Utrecht)
  • Rinke Nijland (IJsselstein)
  • Robert Nijland (Pannerden)
  • Remi Nolle (Zaltbommel)
  • Erik van Reekum (Geldermalsen)
  • Jim Smithuis (Amsterdam)
  • Barto van Soelen (Meteren)
  • Thijs Spreen Brouwer (Culemborg)
  • Sebastiaan van Steenis (Meteren)
  • Michiel Timmers (Utrecht)
  • Jasper Veel (Rotterdam)
  • Jeroen Velders (Tiel)
  • Thijs Verhagen (Vlijmen)
  • Dennis Verweij (Tiel)
  • Jeroen Verwolf (Herwijnen)
  • Peter Vink (Elst)
  • Tom de Visser (Culemborg)
  • Koen Vogel (Rotterdam)
  • Jos van de Water (Beesd)
  • Mart Witvliet (Papendrecht)
  • Nick Zwartjes (Den Dungen)
  • Jaap Zwetsloot (Rotterdam)

Heren Veteranen (40 jaar en ouder)

  • Gerben van den Berg (Zaltbommel)
  • Marcel Blommendaal (Papendracht)
  • Bas Bluyssen (Nijmegen)
  • Harm Bodewes (Culemborg)
  • Han Boselie (Geldermalsen)
  • Freddy ter Braak (Deventer)
  • Marco van Dijk (Culemborg)
  • Wim Driessen (Asten)
  • Richel Driessen (Dordrecht)
  • Waldo Duin (Tiel)
  • Wouter Fransman (Houten)
  • Mathieu Goedhart (Deil)
  • Gerard van de Grift (Leersum)
  • Johan Grobben (Wellseind)
  • Peter van Grootheest (Zwolle)
  • Jakob Hartman (Veenendaal)
  • Sjaak van Helden (Geldermalsen)
  • Donald Janssen (Oss)
  • Roger Keizer (Dordrecht)
  • Jacco Kempenaar (Arnhem)
  • Stefaan Kerkhof (Kortemark, België)
  • Heico Kerkmeester (Capelle aan de IJssel)
  • Arjan Keuken (Kesteren)
  • Ruud Klever (Waspik)
  • Ad de Koning (Kerkwijk)
  • Henri Koolen (Asten)
  • Johan Kruger (Geldermalsen)
  • Wim Kruis (Gorinchem)
  • Arnaud Kruizinga (Arnhem)
  • Hanco de Labije (Geldermalsen)
  • John Lens (Geldermalsen)
  • Martien Lodder (Culemborg)
  • Jan van Loenen (Meteren)
  • Rob Mackaaij (Roosendaal)
  • Rogier Mooiman (Dreumel)
  • Marco van Nek (Arnhem)
  • Jan Nikkels (Meteren)
  • Rob Poels (Arnhem)
  • Jeroen Roukema (Sliedrecht)
  • Willemjan van de Sande (Deil)
  • Peter Sanders (Lekkerkerk)
  • Dick Sangers (Geldermalsen)
  • Klaas-Jan Spek (Zaltbommel)
  • Erik Steenbeek (Tiel)
  • Ron Stuurman (Boskoop)
  • Mark Suurmond (Ravenswaaij)
  • Marc Thielen (Asten)
  • Stefan Uebersezig (Deil)
  • Cees Verbeek (Geldermalsen)
  • Arjen Volkers (Culemborg)
  • Louis van Walsum (Utrecht)
  • Gijsbert van de Water (Deil)
  • Sjoerd Wierda (Geldermalsen)

Trio-teams

(1 = zwemmer  2 = fietser  3 = loper)

  1. Heidy van Aken (Culemborg)
  2. Gijsbert Wind (Culemborg)
  3. Maarten van Aken (Culemborg)
  1. Annelie Jongerius (Utrecht)
  2. Rob Gosselink (Utrecht)
  3. Joe Stewart (Brussel, België)
  1. Theo Verheyen (Deil)
  2. Cees van Santen (Deil)
  3. Leo Zuurmond (Enspijk)
  1. Saskia de Vries (Malden)
  2. Jan Alers (Berg en Dal)                                       DUO DEAL DEIL
  3. Saskia de Vries (Malden)
  1. Mirjam Hordijk (Deil)
  2. Martin Blotzheim (Deil)
  3. Casper Baghuis (Deil)
  1. Jan de Geus (Deil)
  2. Richard de Haar (Deil)
  3. Gert Rademaker (Deil)
  1. Marie-José Huffmeijer (Deil)
  2. Toby Uebersezig (Deil)
  3. Marie-José Huffmeijer (Deil)
  1. Marleen Vink – Rennings (Elst)
  2. Jan-Gerrit Duinkerken (Ede)
  3. Davita Duinkerken (Ede)
  1. Huibert van Zanten (Deil)
  2. Frank Verhoeven (Deil)
  3. Gerard Vermeulen (Deil)
  1. Jelle Maarseveen (Zaltbommel)
  2. Ton Lagarde (Zaltbommel)
  3. Sietske Lagarde (Zaltbommel)
  1. Annet Nimeijer (Vught)
  2. Ernestine Telleman (Deil)
  3. Bas Bosje (Deil)
  1. Albert Lems (Wuustwezel, België)
  2. Peter de Vaal (Leiden)                                        TRANSFER TEAM 1
  3. Lennart de Vos (Bunnik)
  1. Rosanne van Tol (Haarlem)
  2. Paul van Herpt (Maastricht)                            TRANSFER TEAM 2
  3. Arjan van der Palen (Breda)
  1. Lianda Esch (Veen)
  2. Enrico van Lieshout (Nijmegen)                    TRANSFER TEAM 3
  3. Christiaan van Munster (Veenendaal)
  1. Linda Bel (Haarlem)
  2. Marcel-Jan Krijgsman (Gouda)                      TRANSFER TEAM 4
  3. Glenn Kuyp (Almere)
  1. Marlies Wilkens (Berghem)
  2. Stéphane Schensema (Groningen)
  3. Lysanne Wilkens (Berghem)
  1. Thijs de Geus (Deil)
  2. Davey Bijl (Deil)
  3. Floris Rademaker (Deil)
  1. Inge Dijkstra (Deil)
  2. Elisabeth Koch – van der Spek (Deil)           De Lingeladies
  3. Marielle van Zadelhoff (Enspijk)
  1. Leo den Oudsten (Eindhoven)
  2. Leo den Oudsten (Eindhoven)
  3. Robin den Oudsten (Mierlo)
  1. Bertho Bulle (Beesd)
  2. Kevin Spronk (Rhenoy)
  3. Jeffrey Stijlaart (Culemborg)
  1. Richard Huisken (Lochem)
  2. Emiel Huisken (Goor)
  3. Michel Huisken (Deventer)
  1. Nick Alink (Tiel)
  2. Maurice Speijer (Meteren)
  3. Dick de Wit (Deil)
  1. Fred Mostert (Geldermalsen)
  2. Mark van Soelen (Buren)
  3. Arie van de Brink (Tiel)
  1. Michal Szyanouski (Deil)
  2. Peter van Loenen (Deil)
  3. Gerrit van Mourik (Deil)
  1. Roger Spijkers (Sittard)
  2. Jan Koehoorn (Sittard)
  3. Eric Kusters (Sittard)
  1. Ron van Rossum (Nieuwegein)
  2. Davin van Rossum (Nieuwegein)
  3. Roy van Rossum (Nieuwegein)
  1. Wesley Popelier (Dongen)
  2. Jaco Jansen (Dongen)                                       PROTIX TEAM 1
  3. Jac Gillis (Dongen)
  1. Kees Aarts (Dongen)
  2. Kees Aarts (Dongen)                                           PROTIX TEAM 2
  3. Vincent de Gelder (Dongen)
  1. Ruud Koch (Deil)
  2. Ruud Koch (Deil)
  3. Tjeerd van Zadelhoff (Enspijk)
  1. Kylian Heemskerk (Rumpt)
  2. Dennis de Vaal (Geldermalsen)
  3. Bas van Rijnsbergen (Enspijk)
  1. Annemarie Pielaat (Soest)
  2. Kathy Rider (Amersfoort)
  3. Janine Wagensveld (Baarn)
  1. Janneke van Schijndel (Buurmalsen)
  2. Carin van den Bosch (Geldermalsen)
  3. Marit van den Berg (Culemborg)
  1. Ilse van Winsen (Geldermalsen)
  2. -volgt-
  3. Serge van Winsen (Geldermalsen)
  1. Haske van Dam (Tricht)
  2. Doe Flinterman (Tricht)
  3. Frederike Bunjes (Tricht)
  1. Willem Santema (Haarlem)
  2. Pieter Bosma (Haarlem)
  3. Marjolein Raps (Haarlem)
  1. Arjan van Swam (Druten)
  2. Stefan Verhaaf (Druten)
  3. Daan van Sommeren (Beuningen)