Deelnemers 2018

Overzicht deelnemers (Trio) Kwart Triathlon Deil 2018

Laatst bijgewerkt op 17 augustus 2018 12:00 uur

Dames (t/m 39 jaar)

  • Antoinette van Baaijen (Rhenoy)
  • Marit van den Berg (Culemborg)
  • Marije van Brenk (Beesd)
  • Eva Claassen (Rotterdam)
  • Iris Ebben (Deil)
  • Suzanne van Gessel (Kapel-Avezaath)
  • Lotte de Jong (Leerdam)
  • Tatiana Lodder (Utrecht)
  • Tessel van Manen (Utrecht)
  • Marit Roovers (Vught)
  • Janneke van Schijndel (Buurmalsen)
  • Jonna Snoek (Bunnik)
  • Krista van Soldt (Zaltbommel)
  • Nicole Voet (Wageningen)
  • Floot Weusthof (Amersfoort)
  • Lenja Witlox (Culemborg)

Dames Veteranen (40 jaar en ouder)

  • Carin van den Bosch (Geldermalsen)
  • Sonja Dubbeldam (Culemborg)
  • Marie-Jose Huffmeijer (Deil)
  • Ilse Kers – van Santen (Beesd)
  • Heleen van Keulen (Geldermalsen)
  • Corina Knijnenburg (Berghem)
  • Annelore van der Lint (Amsterdam)
  • Ariane Moussault (Haaften)
  • Mieke van de Poll (Geldermalsen)
  • Teri Skolnik (Best)
  • Astrid Verbruggen (Culemborg)
  • Peggie Wierda (Geldermalsen)

Heren (t/m 39 jaar)

  • Bas van Ballegooijen (Wijk en Aalburg)
  • Wim Brons (Deil)
  • Frank de Bruin (Rosmalen)
  • Joost Christiaans (Wageningen)
  • Alan van Dam (Culemborg)
  • Floris Dreesman (Den Haag)
  • Jim Driessen (Asperen)
  • David Franciolus (Arnhem)
  • Bart Geurts (Dodewaard)
  • Frans Goedel (Deil)
  • Joffrey Groenendaal (Oss)
  • Roland de Haan (Eersel)
  • Johnny van Heel (Rossum)
  • Waldo van Hemert (Son en Breugel)
  • Martin van Heteren (Kapel-Avezaath)
  • Walter Kien (Dordrecht)
  • Peter van der Knokke (Beek – Berg en Dal)
  • Erwin Koens (Rotterdam)
  • Joop de Kok (Delft)
  • Ronald Kolkman (Meteren)
  • Tijmen Kooij (Culemborg)
  • Marcel Lagerwerf (Nederhemert)
  • Robin Meima (Heerde)
  • Paul Oosterom (Groningen)
  • Reinout Oudijk (Utrecht)
  • Peter van de Put (Westervoort)
  • Erik van Reekum (Geldermalsen)
  • Maikel Rombouts (Waalwijk)
  • Mats de Ronde (Arnhem)
  • Wouter van Roosmalen (Buurmalsen)
  • Carlos Salinas (Den Haag)
  • Jan van Schijndel (Uden)
  • Remco Schipperen (Den Haag)
  • Mark Schram (Utrecht)
  • Sebastiaan van Steenis (Meteren)
  • Jeroen Velders (Tiel)
  • Stefan Verhaaf (Druten)
  • Marijn Vervoorn (Dordrecht)
  • Dennis Verweij (Tiel)
  • Peter Vink (Elst)
  • Tom de Visser (Culemborg)
  • Koen Vreede (Oosterbeek)
  • Bram van der Wal (Culemborg)
  • Robbert Weideveld (Gendt)
  • Rudy Wismans (Gendt)
  • Lous Wondergem (Middelburg)
  • Philip van Zanten (Zaltbommel)

Heren Veteranen (40 jaar en ouder)

  • Kees van Arkel (Meteren)
  • Toin Bastiaansen (Terheijden)
  • Jacob Biemond (Rosmalen)
  • Richard Bitter (Nijmegen)
  • Marcel Blommendaal (Papendrecht)
  • Bas Bluyssen (Nijmegen)
  • Han Boselie (Geldermalsen)
  • Maurice Bosma (Best)
  • Kenneth Bouwman (Gendt)
  • Sjakkie van den Broeke (Hoek)
  • Ardy Brouwer (Culemborg)
  • Frans Cortenbach (Wageningen)
  • Peter Dekker (Zoutelande)
  • Waldo Duin (Tiel)
  • Mathieu Goedhart (Deil)
  • Marc Griffioen (Tiel)
  • Tanno Grobben (Wellseind)
  • Alfred van Groningen (Doornenburg)
  • Sjaak van Helden (Geldermalsen)
  • Dominik Hoberg (Utrecht)
  • Stephan Jansen (Sint-Michielsgestel)
  • Donald Janssen (Oss)
  • Peter de Jong (Nieuwerkerk aan de IJssel)
  • Dirk-Jan de Jong (Heukelum)
  • Jens Karreman (Zaltbommel)
  • Heico Kerkmeester (Capelle aan de IJssel)
  • Arjan Keuken (Kesteren)
  • Johan Kruger (Geldermalsen)
  • Wim Kruis (Gorinchem)
  • Hanco de Labije (Geldermalsen)
  • John Lens (Geldermalsen)
  • Martien Lodder (Culemborg)
  • Jan van Loenen (Meteren)
  • Jules Meulepas (Uden)
  • Rogier Mooiman (Dreumel)
  • Hans Oosterhof (Gorinchem)
  • Jeffrey van Oostrum (Deil)
  • Eric Peeters (Vught)
  • Cas de Roos (Culemborg)
  • Willemjan van de Sande (Deil)
  • Peter Sanders (Lekkerkerk)
  • Dick Sangers (Geldermalsen)
  • Egbert Schelhaas (Best)
  • Gert Smolders (Best)
  • Theus van Soelen (Beesd)
  • Mathieu Steen (Amsterdam)
  • Rene Theelen (Best)
  • Pim Udo (Deil)
  • Cees Verbeek (Geldermalsen)
  • Arjen Volkers (Culemborg)
  • Gijsbert van de Water (Deil)
  • Jeroen van der Weegen (Spankeren)
  • John Weggeman (Culemborg)
  • Sjoerd Wierda (Geldermalsen)
  • Bart Withagen (Best)

Trio-teams

(1 = zwemmer  2 = fietser  3 = loper)

  1. Sander Vaal (Ravenswaaij)
  2. Freek Versteeg (Meteren)                                              Team de Uitdaging
  3. Menno Wolf (Meteren)
  1. Lenie Zuurmond – van Santen (Enspijk)
  2. Mirjam van Santen (Opijnen)                                      Team Niet
  3. Jorien van Santen (Geldermalsen)
  1. Marleen Vink (Elst)
  2. Jan Gerrit Duinkerken (Ede)                                        Team MaJaDa
  3. Davita Duinkerken (Ede)
  1. Paul Wijnja (Werkendam)
  2. Harry Cornet (Werkendam)                                         Team BBZ
  3. Arjon de Bok (Rijswijk)
  1. Theo Verheyen (Deil)
  2. Cees van Santen (Deil)                                                   Team Still Going Strong
  3. Leo Zuurmond (Enspijk)
  1. Johnny Manders (Uden)
  2. David van Ravestein (Berghem)                                 Team Ravestein 1
  3. Anne Knijnenburg (Berghem)
  1. Stephan van Thiel (Zeeland)
  2. Cees van Ravestein (Zeeland)                                     Team Ravestein 2
  3. Marlin van Hal (…)
  1. Michal Szymanowski (Deil)
  2. Raymond van Doesburg (Opijnen)                           Team MRG
  3. Gerrit van Mourik (Deil)
  1. Mirjam Hordijk (Deil)
  2. Martin Blotzheim (Deil)                                                 Team de Vliegende Vrienden
  3. Judith van den Brule (Nijmegen)
  1. Leroy Werinussa (Tiel)
  2. Pascal Hol (Tiel)                                                               Team Stam
  3. Harm Stam (Tiel)
  1. Jan de Geus (Deil)
  2. Gert Rademaker (Deil)
  3. Richard de Haar (Deil)
  1. Thijs de Geus (Deil)
  2. Danielle Quint (Deil)
  3. Bas Bosje (Deil)
  1. Nick Lettink (Arnhem)
  2. Kevin Kuiperij (Arnhem)                                                Team Z.S.M.
  3. Wouter Baas (Meteren)
  1. Annelie Jongerius (Utrecht)
  2. Rob Gosselink (Utrecht)                                                Team AnRoJo
  3. Joe Stewart (Brussel)
  1. Esther van Maastrigt (‘s-Heerenberg)
  2. Patrick Vrieze (Dinxperlo)                                              Team de Debutanten
  3. Enno te Lindert (Varsseveld)
  1. Jenneke Jacobs (Holten)
  2. Anneke Altena (Groningen)                                         Team de Weglopers
  3. Jeldau Andringa (Groningen)
  1. Joost van Dijk (Geldermalsen)
  2. Dennis de Vaal (Geldermalsen)                                  Team de Afzeggers
  3. Barto van Soelen (Meteren)
  1. Ben van den Mark (Berkel en Rodenrijs)
  2. John Lenten (Barendrecht)                                          Team DMO SAP TB
  3. Michael Langenberg (Leerdam)
  1. Haske van Dam (Tricht)
  2. Remco Berghuis (Tricht)                                                Team Tricht
  3. Jan Henk Oldenburg (Amersfoort)
  1. Tjerko Kamminga (Nijmegen)
  2. Tjerko Kamminga (Nijmegen)                                     Team Met Vol Verstand Vooruit
  3. Jasper Eijkelenboom (Nijmegen)
  1. Marjo Visser – de Rijk (Tiel)
  2. Ellen Wilms (Opijnen)                                                     Team Vrouwen Vahalis
  3. Audrey van der Kraan (Opijnen)
  1. Nick Alink (Tiel)
  2. Maurice Speijer (Meteren)                                            Team Adje Kratje
  3. Dick de Wit (Deil)
  1. Ger Vos (Veghel)
  2. Erroll Vos (‘s-Hertogenbosch)                                     Team De Bollenvosjes
  3. Kevin Vos (‘s-Hertogenbosch)
  1. Lyan van Breda (Utrecht)
  2. Patricia Spithoven – Smit (Maurik)                           Team Stouten & Wijnen Accountants 1
  3. Arno Tukker (Tuil)
  1. Jelle Heikoop (Geldermalsen)
  2. Co Stouten (Geldermalsen                                          Team Stouten & Wijnen Accountants 2
  3. Raymond Stouten (Utrecht)
  1. Ilse van Winsen (Geldermalsen)
  2. Ton Vermeulen (Tricht)                                                 Team Vermeulen – van Winsen
  3. Serge van Winsen (Geldermalsen)
  1. Sylvia Clemens (Culemborg)
  2. Sil Volkers (Culemborg)                                                Team HansSylKwadraat
  3. Hans Elligens (Culemborg)
  1. Inge Dijkstra (Deil)
  2. Melianne van Wakeren (Meteren)                            Team Start2Deil
  3. Chantal Hamster (Deil)
  1. Elisabeth Koch – van der Spek (Deil)
  2. Diana Goedhart (Deil)                                                   Team RED
  3. Ruud Koch (Deil)
  1. Toby Uebersezig (Deil)
  2. Stefan Uebersezig (Deil)                                              Team De Jeugd Heeft De Toekomst
  3. Jore Uebersezig (Deil)
  1. Pascal van de Kley (Deil)
  2. Frank Verhoeven (Deil)                                                 Team Hoo-is-Joh
  3. Gerard Vermeulen (Deil)
  1. Rosanne van Tol (Haarlem)
  2. Enrico van Lieshout (Nijmegen)                               Team Transfer 1
  3. Karin Soutberg (Arnhem)
  1. Linda Bel (Haarlem)
  2. Paul van Herpt (Maastricht)                                       Team Transfer 2
  3. Corina van der Linden (Culemborg)
  1. Jorlijn Hermans (Utrecht)
  2. Marcel-Jan Krijgsman (Gouda)                                 Team Transfer 3
  3. Harm Bodewes (Culemborg)
  1. Remco Holland (Utrecht)
  2. Peter de Vaal (Leiden)                                                  Team Transfer 4
  3. Lennart de Vos (Bunnik)
  1. Heidy van Aken (Culemborg)
  2. Maarten van Aken (Culemborg)                                Team Wöest
  3. Peter Ramaker (Deil)